Frame Store

Ramy drewniane i aluminiowe oraz lustra – gotowe i na wymiar

Przedstawiamy szeroką gamę stylowych produktów renomowanej firmy Mavanti.

W ofercie znaleźć można ramki na zdjęcia i plakaty, lustra, ramy do obrazów, tablice kredowe oraz półki na zdjęcia. Oferowane produkty wytwarzane są z dbałością o każdy detal od 30 lat w fabryce w Mantfoort w Holandii. Do wyboru są ramy drewniane wykonane z wyselekcjonowanego i sezonowanego, egzotycznego drewna ajus oraz metalowe z najwyższej jakości profili aluminiowych. Lakiery używane do nadania im koloru zapewniają wieloletni idealny wygląd produktów wolny od jakichkolwiek pęknięć.

 

Ramy dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, charakteryzują się wysoką jakością, precyzją wykonania oraz trwałością. Idealnie docięte profile oraz szkło pozwalają na złożenie produktu bez żadnych szczelin.

W zależności od przeznaczenia do ram dobrać można odpowiednie passe-partout oraz jeden z pięciu dostępnych rodzajów szkła – szkło bezbarwne, antyrefleksyjne, muzealne z ochroną UV na poziomie 70%, bezbarwne z ochroną UV na poziomie 99%, akrylowe antyrefleksyjne.

Dzięki tym produktom możesz stworzyć niepowtarzalną galerię ścienną we wnętrzach, która nada im niepowtarzalny i wyjątkowy charakter.

 

Realizujemy zamówienia na ramki i lustra w dowolnym rozmiarze oraz kolorze.  Skontaktuj się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny poprzez adres [email protected] lub formularz kontaktowy na stronie.

https://sklep.framestore.pl/

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera