Meble Krysiak

Meble Krysiak to rodzinna firma z wieloletnią tradycją, która założona została w 1990 roku. Od początku działalności przyjęto najwyższe standardy produkcji oraz postawę kreatywnego poszukiwania najlepszych rozwiązań projektowych.

Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie oraz stałemu gromadzeniu wiedzy, firma szybko osiągnęła silną pozycję na rynku. Dynamiczny rozwój, w połączeniu z nieprzerwaną troską o wysoką jakość sprawiają, że stale poszerzamy sieć współpracy, pozyskując nowych Partnerów na terenie całego świata.

Drewno to początek

Dzięki doświadczonemu zespołowi projektowemu, możemy oferować wyjątkowe meble, spełniające potrzeby i oczekiwania Odbiorców. W trosce o najdrobniejszy detal, tworzymy stylowe, starannie dopracowane kolekcje.

Do produkcji naszych mebli stosujemy najlepsze, specjalnie dobierane drewno i okleiny naturalne. Aby zagwarantować najwyższą jakość, kontrolujemy cały proces produkcji. Połączenie zaawansowanej technologii obróbki drewna z umiejętnościami i zaangażowaniem najlepszych rzemieślników daje unikalne rezultaty. Produkując meble dla szerokiej grupy odbiorców, zachowujemy niepowtarzalność poszczególnych egzemplarzy.

Jakość środowiska – jakość mebli

W trosce o środowisko naturalne, a także zdrowie naszych Klientów i pracowników, w trakcie obróbki drewna stosujemy tylko ekologiczne woski, bejce, oleje i lakiery.

Potwierdzeniem naszej jakości jest wciąż rosnąca sieć współpracy z licznymi Partnerami. Z dumą dzielimy radość i poczucie satysfakcji naszych zadowolonych Klientów.

 

 

Meble Krysiak

Strzałków, ul. Kochanowskiego 14A,

97-500 Radomsk

 

tel.: +48 44 685 35 23

e-mail: [email protected]

www.meblekrysiak.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera