Ravon – Jaka wanna do małej łazienki?

Jaka wanna do małej łazienki?

Łazienki w naszych domach wciąż nie należą do gigantów, a wybór ładnej i wygodnej wanny do niewielkiej przestrzeni, spędza czasem sen z powiek. I ku pocieszeniu posiadaczy małych łazienek powiemy, że wanna wcale nie musi być duża, żeby była wygodna. Wanna do zabudowy to nasza pierwsza myśl, kiedy urządzamy małą łazienkę. Ale wcale nie musi tak być. Wanna taka, wymaga czasem obszernej zabudowy i w efekcie wygląda topornie i ciężko, a tego chcemy przecież uniknąć, zwłaszcza w małym pomieszczeniu. Wanna przyścienna to odpowiedź na potrzeby małej łazienki. Ma trzy podstawowe zalety: nie wymaga zabudowy, stawiamy ją przy ścianie, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce i wygląda pięknie, jak wanna wolnostojąca. Polski producent Ravon posiada w ofercie wannę przyścienną, która w pełni realizuje koncepcję idealnej wanny do małej łazienki. Wanna Sensual Wall od manufaktury Ravon, jako jedna z nielicznych na rynku, posiada także szeroką półkę, na której można zamontować dowolną baterię wannową.

https://www.ravon.pl/pl/produkty/wanny-wolnostojace/sensual-wall/

cena: od 5 770 zł, materiał: QualTec.

 

 

Ale i wanną wolnostojącą też może cieszyć się mała łazienka. Weź więc pod uwagę nie tylko wielkość, ale i kształt. Unikaj rozłożystych form, wybieraj symetryczne lub lekko asymetryczne wanny – one nie przytłoczą łazienki. Proponujemy krótkie i wąskie wanny: od 150 do 160/170 cm, na szerokość ok. 70 cm. Na polskim rynku odnajdziesz takie cudne wolnostojące maleństwa, dzięki którym też w pełni się zrelaksujesz.

Manufaktura Ravon na przykład wprowadziła na rynek wannę wolnostojącą Wisteria 160. Ma tylko 160 cm długości i 70 szerokości. Ta niewielka wanna zmieści się do niewielkiej łazienki, przełamując tym samym mit o małej łazience, w której zmieścimy tylko wannę do zabudowy. Ważna jest nie tylko jej długość, ale i szerokość (70 cm), która także pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce w niedużej łazience.

Niemniej jednak rozmiar to nie wszystko, Wisteria to bardzo wygodna wanna, dzięki której w pełni się zrelaksujesz. Jej wyprofilowanie do pozycji półleżącej gwarantuje rozluźnienie dla mięśni i kręgosłupa podczas kąpieli. Wanna, jak każdy produkt Ravon, może być wykonana w dowolnym kolorze z autorskiej palety Ravon lub w każdym kolorze z palety barw RAL.

https://www.ravon.pl/pl/wanny-wolnostojace/wisteria

cena: od 6 190 zł, materiał: QualTec.

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera