Jedno dotknięcie i gotowe – Nowy LatteSelect z dużym, czytelnym wyświetlaczem dotykowym!

Jedno naciśnięcie przycisku wystarczy, aby cieszyć się ulubioną kawą! Przygotuj dwie kawy czarne lub mleczne jednocześnie –  skorzystaj z gotowych przepisów lub stwórz własne.

Kolorowy wyświetlacz dotykowy sprawia, że możesz w prosty sposób przygotować ulubioną kawę z mlekiem lub bez, dotykając ikonki na panelu. Możesz wybrać jeden z dwunastu przepisów lub wypróbować i zapisać swoje własne ustawienia. Dwukomorowy pojemnik na ziarna umożliwia korzystanie z dwóch rodzajów ziaren.

 

Duży, czytelny panel dotykowy – wybierz ulubioną kawę lekkim dotknięciem

Espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato można wybrać jednym dotknięciem. Ciepłe mleko, spienione mleko lub gorąca woda są również łatwo i wygodnie dostępne z One Touch.

 

Na jaką kawę masz dziś ochotę?

Dwukomorowy pojemnik na ziarna kawy pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch rodzajów ziaren – dla kaw czarnych i mlecznych. Wybierz odpowiednią komorę korzystając z dźwigienki przy pojemniku na ziarna kawy.

 

 

Manual Bean Select – Ręczny wybór rodzaju ziaren kawy

Nie te ziarna kawy? Spróbujmy innych… Aby zawsze uzyskać najlepszy smak kawowych specjałów, dwukomorowy pojemnik „Bean Select“ można napełnić dwoma rodzajami ziaren kawy.*

*Zazwyczaj delikatne, łagodne ziarna kawy umieszcza się w jednej komorze a aromatyczne, mocne ziarna espresso w drugiej.

 

Możliwe używanie kawy mielonej

Jeżeli masz ochotę na kawę mieloną po prostu wsyp ją do osobnego pojemnika.*  Jeżeli w ciągu 3 minut nie zostanie przygotowana kawa to ekspres przechodzi z powrotem w tryb kawy ziarnistej a kawa mielona zostaje wrzucona do pojemnika na fusy.

*Maksymalnie dla jednej miarki kawy! Nie należy używać produktów typu instant ani aromatyzowanych, ponieważ może to doprowadzić do zatkania modułu parzenia.

 

 

Łatwa obsługa dotykowa

Z dotykowym panelem łatwo wybierzesz odpowiedni przepis a dzięki pokrętłu dostosujesz w prosty sposób ilość kawy i mleka. Wybierz spośród 12 zaprogramowanych przepisów lub stwórz własny z funkcją Moja Kawa (dla 6 osób). W trybie DoubleCup łatwo przygotujesz dwie kawy czarne lub z mlekiem, jednocześnie!

 

Dozownik All-in-one (Wszystko w jednym)

Dzięki oddzielnym dyszom do kawy, mleka i gorącej wody nie ma potrzeby przesuwania filiżanki podczas przygotowania kawy. Abyś mógł używać oryginalnych, wysokich szklanek do latte macchiato, dozownik regulowany jest na wysokość do 140 mm

 

Wyjmowana jednostka zaparzania

Całą jednostkę zaparzania można wyjąć i łatwo wyczyścić. Wnętrze urządzenia jest dzięki temu również łatwo dostępne i można je bez problemu czyścić.

 

Pyszna kawa jest bliżej, niż kiedykolwiek wcześniej!

www.melitta.pl

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera