Basen kąpielowy w kontenerze

Z naszą pomocą zaprojektujesz swój wymarzony basen. Bez kopania. Bez ekip budowlanych. Bez większego wpływu na środowisko naturalne. Gwarancję, na powłokę wewnątrz basenu, dajemy na 20 lat!

 

 

OceanSPA to marka tworząca doskonałe jakościowo baseny kąpielowe na bazie wycofanych z obiegu kontenerów dalekomorskich. Kontenery morskie mają swoja rozpisana na miliony mil morskich historię. Rejestr zapisu tych tras, przewożonych ładunków przenosi nas na morza i oceany całego globu.

Kubistyczny kształt, wykończony w ergonomiczny i bezpieczny dla użytkowników sposób, pozwala na nowe spojrzenie na przestrzeń wokół domu. Nieskomplikowany, nie wymagający specjalnych zezwoleń montaż, pozwala na minimalną ingerencję w przestrzeń ogrodu i natychmiastową możliwość korzystania z basenu.

OceanSPA posiada zaplecze doświadczonych metalurgów i wykonuje wszystkie etapy produkcji z zachowaniem maksymalnej jakości finalnego produktu. Specjalnie dobrane, wysokogatunkowe komponenty technicznego wyposażenia basenu, oferują wszystkie niezbędne cechy użytkowe, a długa lista wyposażenia opcjonalnego pozwala na indywidualne, luksusowe doposażenie Państwa basenu.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera