Stwórz zachwycający wystrój

Piękne i komfortowe otoczenie wymaga starannej oprawy. To jest motto, które nam przyświeca w doborze oferty. Mając na uwadze to, że naszymi Klientami są m.in. hotele, pensjonaty, kawiarnie, prywatne gabinety, projektanci i architekci, a także wielu Klientów indywidualnych – nasza oferta jest bardzo szeroka, by jak najlepiej spełnić oczekiwania Kupujących. Co więcej – jeżeliw ofercie nie posiadamy czegoś, co Klient potrzebuje – jesteśmy w stanie wyszukać odpowiednie produkty i przedstawić ofertę.

Produkty, które oferujemyto marki głównie polskie, holenderskie i belgijskie.

 

 

W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują:

  • holenderskie tekstylia – bardzo szeroki wybór pościeli, prześcieradeł, moltonów, nakładek ochronnych na materace oraz eleganckich narzut.
  • holenderskie meble i akcesoria ogrodowe – wszystko co pomoże stworzyć idealną dla letniego wypoczynku przestrzeń w ogrodzie, na balkonie, na tarasie. Szeroka gama parasoli ogrodowych oraz markiz idealnie uzupełnia tą ofertę.
  • oświetlenie – ogromny wybór lamp do wnętrz, ale także i zewnętrznych.
  • meble i jeszcze raz meble: fotele, krzesła, hokery, stoły, stoliki,regały, biurka i wiele innych.
  • akcesoria: wszystko to co będzie małym, ale znaczącym dla otoczenia dodatkiem: obrazy, dywany, stojaki, wieszaki, ekskluzywna zastawa stołowa.

 

 

Jako mały, zaangażowany i lubiący to co robi zespół – zapewniamy profesjonalne doradztwo, ofertowanie wg potrzeb Klienta oraz pełną obsługę sprzedażowąi posprzedażową. Zadowolenie naszych Klientów jest bardzo ważne, dzięki czemu krąg Klientów powracających do nas nieustannie się powiększa.

Marki w stalej ofercie:
KingHome, Malodesign, Actona, Invicta Interiors, Kokoon Design, ZumaLine, Swiss Nights, Lorena Canals, DreamHouse

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera