Baseny ze stali nierdzewnej, ze względu na swoje wspaniałe właściwości techniczne, elastyczność kształtowania i elegancki wygląd zajmują czołową pozycję w tej branży. Tego typu baseny w porównaniu z innymi rodzajami konstrukcji i wykończenia niecek są znacznie trwalsze i trudniejsze do uszkodzenia, szczelniejsze, zapewniające komfort dłuższego i bezawaryjnego użytkowania, spełniającego najsurowsze wymagania bezpieczeństwa i higieny.

 

WYBÓR JEST TYLKO JEDEN

Każdy inwestor wie, jak istotne jest pozyskanie do realizacji basenu doświadczonego i solidnego wykonawcy, jak ważne jest właściwe zaplanowanie i realizacja procesu budowy, a także fachowy nadzór techniczny na każdym jego etapie. Z ponad 50 letnim doświadczaniem i imponującą liczbą ponad 8000 wybudowanych różnego rodzaju niecek basenowych ze stali nierdzewnej jesteśmy przodującą firmą w tej branży w Europie.

Nasza firma jest partnerem na każdym etapie budowy basenów, od projektu wstępnego do momentu oddania obiektu do użytku. Dotyczy to zarówno budowy nowych obiektów, jak i modernizacji istniejących niecek basenów krytych i odkrytych, które po wielu latach użytkowania sprawiają najwięcej eksploatacyjnych kłopotów.

 

 

ELASTYCZNY SYSTEM

Projektujemy i wykonujemy niecki basenowe o dowolnych kształtach i wymiarach. Baseny hotelowe zajmują w naszej działalności ważne miejsce, ponieważ możemy zaoferować klientowi optymalne wykorzystanie jego przestrzeni i warunków jakimi dysponuje podczas realizacji inwestycji. Samonośna konstrukcja niecki basenu ze stali nierdzewnej i opatentowany system cyrkulacji i doprowadzenia czystej wody umożliwia bardzo szybki montaż w każdych warunkach i w dowolnej lokalizacji. Praktycznie nie istnieje lokalizacja, gdzie nie byłoby możliwości zainstalowania niecki w systemie Berndorf. W istniejących już budynkach możemy wykorzystać pomieszczenia o niskim stropie np. piwnice, ponieważ nie ma potrzeby wykonywania podbasenia.

 

BOGATA OFERTA

Nasza oferta obejmuje baseny sportowe i rekreacyjne, prywatne i publiczne, hotelowe i terapeutyczne. Budujemy zwykłe ogrodowe baseny rekreacyjne, jak równie˝ wyrafinowane niecki instalowane na dachach budynków. Oferujemy naszym klientom całą gamę atrakcji wodnych, efektów świetlnych i dźwiękowych oraz liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dzieci np. specjalne powierzchnie antypoślizgowe, zaokrąglone krawędzie, dotykowe tabliczki informacyjne, czy specjalne wejścia przystosowane do wjazdu wózków inwalidzkich. Dobrze zaplanowane, opatentowane rozwiązania techniczne, nowoczesne metody produkcji, doświadczenie związane z długoletnią praktyką są mocną

 

GŁÓWNE ZALETY BASENÓW ZE STALI NIERDZEWNEJ TO:

 • Gładka powierzchnia bez fug;
 • Długotrwała szczelność;
 • Higienicznie idealne;
 • Najwyższa trwałość bez utraty walorów optycznych;
 • Najniższe koszty eksploatacji;
 • Krótki czas budowy poprzez wcześniejsze przygotowanie elementów w warsztatach firmy;
 • Nieograniczona ilość rozwiązań przy budowie nowych i modernizacji istniejących niecek basenów;
 • Opatentowany system cyrkulacji wody, zapewniający 100% wymiany wody basenowej;
 • Wspaniały efekt optyczny błękitu wody, kombinacja woda – stal nierdzewna;
 • Bardzo duża gama różnorodnych atrakcji wodnych;
 • Antypoślizgowe powierzchnie.

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera