Nowoczesne, ekskluzywne drewniane sauny i balie ogrodowe.

Ekosauna powstała, gdy grupa przyjaciół zdecydowała, że ​​chce saunę i zbuduje ją od podstaw. Podczas budowy sauny dobrze się bawiliśmy, popełnialiśmy błędy, ale także nauczyliśmy się wiele o tym, jak zrobić dobrą saunę. Zrozumieliśmy również, że lubimy pracować razem i możemy pomóc naszym klientom uniknąć tych samych błędów, które popełniliśmy.

Z tej pierwszej zbudowanej sauny narodziła się firma, która obecnie produkuje sauny o różnych kształtach i rozmiarach dla klientów indywidualnych, dystrybutorów i dużych sklepów w Europie. Rozwijamy się, powiększamy i wprowadzamy coraz więcej produktów, ale przede wszystkim chodzi nam o tworzenie dobrej jakości sauny dla naszych klientów. Naszą misją jest stać się firmą, którą poleciłbyś swojemu znajomemu i z którą lubisz pracować.

Produkty Ecosauna są wykonane z najlepszej jakości materiałów i zawsze szukamy lepszych sposobów, aby nasi klienci byli zadowoleni i otrzymywali najlepsze produkty. Jesteśmy również bardzo dumni, słysząc, że klienci kochają nasze usługi i lubią z nami pracować.

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera