Jesteśmy czołowym dostawcą obudów, złącz i rozdzielnic elektrycznych. Swoją ofertę kierujemy do wymagających klientów, dla których jakość i precyzja ma znaczenie.

Produkujemy rozdzielnice elektryczne i obudowy. Swoim klientom od lat oferujemy zarówno obudowy poliestrowe jak i metalowe najwyższej jakości. Wśród naszych produktów znajdziesz także obudowy złącz gazowych i przekładniki prądowe nN.

Dostarczamy kompletne rozwiązania dla klientów we wszystkich segmentach: projektantom, instalatorom oraz przedsiębiorstwom i zakładom energetycznym.

Pasja do nowoczesnych rozwiązań skłoniła nas do wprowadzenia oferty produktów z branży elektromobilności – stacje ładowania pojazdów elektrycznych na dobre dołączyły do topowych produktów w naszej firmie.

Pierwszą stację ładowania samochodów elektrycznych ZEVS Emiter stworzyliśmy już w 2011 roku. Od tej pory stale poszerzamy naszą ofertę. Tworzymy produkty dla osób, które cenią innowacyjność i na co dzień chcą troszczyć się o środowisko.

Oferujemy domowe oraz miejskie stacje ładowania samochodów elektrycznych. Odbiorcami naszych produktów są zarówno kierowcy samochodów elektrycznych jak i firmy, instytucje czy samorządy, które decydują się na inwestycję w infrastrukturę ładowania pojazdów z napędem elektrycznym.

 

ZEVS Solid, ZEVS City, ZEVS Duo czy ZEVS Mini – to rodzina naszych stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Przejrzyj dokładne parametry i dopasuj model do potrzeb Twoich jak i Twoich klientów. Nowością jest ZEVS Mini – to garażowa ładowarka naścienna, która świetnie sprawdzi się m.in. na podziemnych parkingach.

Więcej informacji i szczegółów technicznych: https://www.emiter.com/pl/stacje-ladowania-zevs

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera